Сотні тисяч ньюйорківців відзначать Хелловін парадом

Дата публікації
Перегляди
1001
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сотні тисяч ньюйорківців відзначать Хелловін парадом

Хеловін / Фото: AFP

Грандіозний парад відбудеться в Нью-Йорку з нагоди свята Хелловіну.

Сотні тисяч ряджених візьмуть участь у наймасовішому і вражаючому за всю історію Нью-Йорка параді, що проходить з нагоди Хелловіна.

Організатори ходи обіцяють "дикий креатив", участь 53 оркестрів та музичних колективів і гігантську повітряну кулю, що символізує "всевидюче око".

Хелловін - стародавнє кельтське свято, що його також передоднем Дня всіх святих, він відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада в основному в США і Канаді, а за останні десять років став популярним також у Росії та Європі. Один з основних атрибутів Хелловіна - так званий Світильник Джека у вигляді голови з вирізаного гарбуза з палаючою свічкою всередині, який, згідно з повір'ями, відлякує темні сили. У цю ніч прийнято одягатися в костюми нечистої і, навпаки, світлої сили і влаштовувати маскаради.

Відзначення Хеллоуїна в Нью-Йорку за масштабами можна порівняти хіба що з Новим роком на Таймс-Сквер, а зі спецефектів не порівнянно ні з чим. Ширяють у нічному небі гігантські ляльки-маріонетки у вигляді скелетів іпривидів - неодмінний атрибут цього свята.

За оцінкою Національної федерації рітейлерів, американці на нинішній Хеллоуїн витратили близько 7 мільярдів доларів проти 5,8 мільярда доларів в минулому році. Традиція костюмованих гулянь все більше вражає розкішшю і вишуканістю масок і платтів.

Середній дорослий американець витратив на своє вбрання на Хеловін 72 долари проти 66 доларів в минулому році і 42 - в 2005 році.

Читайте також:

Як святкували Halloween у світі

Обама з дружиною накупили гарбузів до Хелловіну

Хелловін наближається: українки перевтілюються у сексуальних зомбі та монашок

Хелловін: як створити образ за добу до свята

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1001
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація