Хелловін наближається: українки перевтілюються у сексуальних зомбі та монашок

Хелловін наближається: українки перевтілюються у сексуальних зомбі та монашок

Сексуальні зомбі - нині тренд

Хлопці обирають менш моторошне вбрання індіанців та костюм спайдермена. А дехто питає навіть про костюмчик порося.

Наближається Хелловін - свято вампірів, вурдаліків та іншої нечисті, яке ще нещодавно відзначали тільки у США. А останнім часом, зустрічі з нечистою силою стали популярні й серед українців. Але поки що у нас більше лякають не самі костюмчики, а часом ціни на святкове вбрання.

До ночі нечистої сили українці почали готувати костюми ледь не за місяць. Хелловін виявився зірковим часом для модниць, які зазвичай бажають мінімальзму.

У якості костюму для нічки страхіть можна обрати вбрання стюардеси, і краще, щоб це була бортпровідниця з літака, що зазнав авіакатастрофи, - щоб побільше крові. Також популярні костюми медсестри та поліцейські. А у тренді нині - сексуальні зомбі, продаються навіть закивавлені панчохи.

Отож, за таким маскарадом кралі зазирають до секс-шопів.

Однак, вже при покупці можна отримати перший переляк. Вартість костюму складає близько тисячі гривень. Зате, кажуть фахівці, це багатофункціонально. І запевняють, що ви ще знайдете привід використати коштовне вбрання.

"У людей бувають різні сексуальні фантазії, тому можна буде використовувати і у ролевих іграх", - інформує директор секс-шопу.   
      
Поки ж пані женуться за відвертістю, чоловіки кутаються у плащі. "Крик" залишається найпопулярнішим хелловінським образом усіх часів.

Для завершення образу на полицях також можна знайти штучну кров, гумові клики та накладні шрами. Приміряти їх на себе раз на рік любителі маскараду не відмовляються.

Хоча з іншого боку, за останні роки, кажуть у костюмерній, де такі свята як Хелловін, гаряча пора - дрес-код "страшного свята" став поняттям умовним. Здебільшого беруть кіногероїв, наприклад, спайдермена, а дівчата надають перевагу синьому костюму аватара. Дехто навіть запитує про костюмчик порося.

А ось вбрання монахині та індіанця цьогоріч узагалі б'ють всі рекорди, розповіли у костюмерній.

Читайте також:

Хелловін: як створити образ за добу до свята

Вулиці Києва заполонили колони кровожерних зомбі

Зомбі-бой та андрогін Пежіч знялися у провокативній фотосесії

Обрано десятку найстрашніших музикантів сучасності

Зірки влаштували "жахливу" вечірку на Хелловін

Хелловін наближається

Хелловін наближається

Повʼязані теми:

Наступна публікація