США посилили санкції проти Росії через Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під дію санкцій потрапили шість фіз- та вісім юросіб.

Сполучені Штати у п'ятницю, 15 березня, поширили антиросійський санкційний список через Україну.

Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Обмеження спрямовані проти причетних до необґрунтованих нападів Росії на українські військові кораблі в Керченській протоці, анексії Криму та підтримки незаконних виборів сепаратистських урядів на сході України.

Під дію санкцій потрапили шість фізичних і вісім юридичних осіб. Зокрема, обмеження введені проти заступника голови прикордонної служби ФСБ Геннадія Медведєва, заступника голови ЦВК ДНР Олексія Найденка, секретаря ЦВК ДНР Володимира Висоцького, начальника служби у Балаклаві прикордонного управління ФСБ по Криму Руслана Ромашкіна, глави прикордонного управління ФСБ по Криму і Севастополю контр-адмірала Сергія Станкевича та його заступника Андрія Шеїна.

Серед компаній, які потрапили під обмежувальні дії: концерн "Океанприбор", завод "Фіолент", "Судокомпозит", "Нові проекти", "Консоль-Буд", "Зірка", "Ярославський суднобудівний завод" і Зеленодольський завод ім. Горького.

Нагадаємо, у п'ятницю Європейський Союз ввів санкції проти восьми росіян через агресивні дії РФ у листопаді 2018 у Керченській протоці.

ВідеоЄС запровадив санкції проти 8 росіян за Керченську агресію

Європейський союз подовжив на півроку санкції за порушення територіальної цілісності України та поповнив список новими іменами. Це 8 росіян, які причетні до захоплення у полон українських моряків. Це здебільшого силовики середньої та нижчої ланки.

ЄС запровадив санкції проти 8 росіян за Керченську агресію

Залиште свій коментар

Вибір редакції