Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз ввів санкції проти росіян через захоплення українських моряків

Заморозили банківські рахунки восьми осіб.

Європейський Союз ввів санкції проти восьми росіян через конфлікт у Чорному морі.

У списку санкцій потрапили російські військові і прикордонники, які брали участь в інциденті в Чорному морі. У списку зазначені начальник "прикордонного управління ФСБ Криму та Севастополя" Сергій Станкевич, його заступник Андрій Шеїн,  командири двох кораблів, які брали участь у захопленні, Андрій Шипіцин та Олексій Саляєв, керівники служб пунктів управління ФСБ Росії Олексій Шатохін і Руслан Ромашкін, командир протичовнового корабля "Суздалець" Сергій Щербаков та командувач військами Південного військового округу Олександр Дворніков.

У список санкцій також мали внести заступника керівника прикордонної служби Росії Геннадія Медведєва, але це заблокувала Фінляндія.

Брюссель оголосив про замороження їхніх рахунків і заборону на видавання віз цим російським посадовцям. Таким чином санкційний список Європейського союзу за порушення територіальної цілісності України зараз складається зі 171 особи і 44 компаній.

25 листопада 2018 року російські прикордонники затримали близько Керченської протоки три українських військових судна, на борту яких були 24 людини. Моряків звинуватили в порушенні держкордону Росії і заарештували. 

ВідеоУ Росії уже 11 українських моряків будуть перевіряти на психолого-психіатричний стан

Про це повідомляє адвокат бранців Кремля Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook. Загалом збираються перевірити одинадцять з двадцяти чотирьох українських в'язнів. Зокрема, Андрія Ейдера, Сергія Попова та Євгена Семидоцького.  

У Росії уже 11 українських моряків будуть перевіряти на психолого-психіатричний стан

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції