США виводять своїх військових з Лівії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країну залишає військовий персонал Сполучених штатів.

Сполучені Штати Америки виводять контингент військових у Лівії, які задіяні в охороні дипмісій, надають допомогу владі у боротьбі з тероризмом.

Про це йдеться в заяві, опублікованій прес-службою командування в Африці 7 квітня.

Командування пояснило, що таке рішення було ухвалено через погіршення ситуації в країні.

"У зв'язку з посиленням заворушень в Лівії, контингент американських сил, які підтримують американське командування Африки, тимчасово перемістився з країни у відповідь на умови безпеки на місцях", – йдеться в тексті заяви.

Американські військові зазначили, що США продовжують уважно стежити за ситуацією. При цьому командувач силами морської піхоти в Африці Томас Вальдхаузер назвав становище в країні "складним і непередбачуваним" та ще раз заявив, що американські військові продовжать підтримувати народ і уряд Лівії.

Нагадаємо, раніше командувач Лівійської національної армії Халіфа Хафтар оголосив про наступ на столицю Лівії Тріполі, яка перебуває під контролем визнаного ООН уряду.

Хаос в Лівії панує з 2011 року, коли був повалений і убитий диктатор країни Муаммар Каддафі. Зараз Лівія розділена між двома урядами, які ворогують між собою, - кабінетом національної єдності в Тріполі, який був сформований за підтримки ООН, а також урядом повстанців у місті Тобрук на сході країни. Що ж насправді відбувається в цій країні, пропонуємо почитати у спеціальному матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції