Перейти до змісту
Авіація уряду Лівії завдала ударів по підрозділах Хафтара - ЗМІ

Лівійську національну армію атакували в місті Гар'ян.

Авіація визнаного світовою спільнотою уряду національної згоди (УНЗ) Лівії завдала 6 квітня ударів по розташуванні Лівійської національної армії (ЛНА) за 80 км на південь від Тріполі.

Про це повідомляє телеканал Al Jazeera.

За інформацією журналістів, підрозділи фельдмаршала Халіфи Хафтара, що провів наступ на Тріполі, піддалися авіанальоту в містечку Гар`ян. Цей населений пункт загони ЛНА зайняли без бою 4 квітня.

Використання авіації для "захисту цивільного населення" санкціонував прем'єр-міністр Фаїз Сарадж. Він наказав командувачем військовими округами Себха, західного і центрального регіонів, а також району Великого Тріполі "перейти на максимальний рівень готовності і передислокувати їх підрозділи, щоб гараувати виконання наказів і застосувати силу у разі необхідності". Аналогічні директиви віддані Міноборони і президентській гвардії в столиці.\

Нагадаємо, раніше командувач Лівійської національної армії Халіфа Хафтар оголосив про наступ на столицю Лівії Тріполі, яка перебуває під контролем визнаного ООН уряду.

Хаос в Лівії панує з 2011 року, коли був повалений і убитий диктатор країни Муаммар Каддафі. Зараз Лівія розділена між двома урядами, які ворогують між собою, - кабінетом національної єдності в Тріполі, який був сформований за підтримки ООН, а також урядом повстанців у місті Тобрук на сході країни. Що ж насправді відбувається в цій країніпропонуємо почитати у спеціальному матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин