Туреччина вирішила змінити часовий пояс

Дата публікації
Перегляди
8009
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туреччина вирішила змінити часовий пояс

Туреччина готова скасувати зимовий час услід за Росією

Стамбул готовий скасувати переведення стрілок і змінити часовий пояс на GMT +3.

Туреччина збирається змінити часовий пояс і скасувати перехід на літній та зимовий час. Якщо проект набуде чинності, Стамбул "випередить" київський час на одну годину.

План економії енергоресурсів, який передбачає зміну часового поясу, розробило Міністерство енергетики Туреччини.

За проектом, часовий пояс GMT +2, який наразі використовується в Туреччині, буде змінено на GMT +3. У результаті різниця в часі між Туреччиною та країнами Європи (в тому числі й Україною) збільшиться на 1:00, а різниця у часі з країнами Сходу зменшиться.

Варто зазначити, що такі радикальні зміни спричинять за собою необхідність переналаштування безлічі електронних систем, особливо в аеропортах, авіакомпаніях і туристичних компаніях.

Нагадаємо, проект скасування переведення стрілок вже рік активно обговорюється і в Україні. Наразі в країні діє час другого часового поясу з переводом щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на одну годину назад.

У 2011 році після відмови Росії від практики переходу на зимовий час і фіксації поясів від UTC +4 до UTC +12, в Україні ухвалили аналогічний закон, але незабаром він був скасований.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8009
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація