Перейти до змісту
У Берліні пінгвіни-геї стали батьками покинутому яйцю

Самка не захотіла доглядати за ним.

У Берлінському зоопарку двоє самців пінгвінів доглядають за покинутим яйцем, і незабаром можуть стати батьками.

Про це пише Popular Science із посиланням на місцеву пресу.

За словами працівників зоопарку, 10-річні королівські пінгвіни на імена Скіпер і Пінг "зразково доглядають за яйцем". Це не стало сюрпризом, адже до цього тваринки намагалися висиджувати каміння та інші предмети, які їм траплялися.

"Нам просто треба було поставити яйце перед одним із самців. Він відразу зрозумів, що треба робити", - розповів доглядач Норберт Замель.

Яйце покинула самка, що живе у цьому ж зоопарку. Наразі треба дізнатися, чи запліднене воно. Якщо так, то виходжений двома самцями малюк може стати першим народженим у Берлінському зоопарку пінгвіном від 2002 року.

Справа в тому, що там мешкає група з 5 пінгвінів-самців і лише однієї самки, яку важко назвати гарною матір’ю. Вона постійно нехтує знесеними яйцями, які треба висиджувати майже два місці. Для успішного вилуплення потрібна участь двох тварин – вони по черзі мають висиджувати яйце та йти шукати їжу.

Раніше в акваріумі Sea Life в Сіднеї в Австралії в одностатевої пари пінгвінів народилося здорове пташеня. Як розповіли працівники акваріуму, семирічний Сфен і трирічний Меджік заздалегідь побудували гарне гніздо і чекали на свого первістка.

Відео У Новій Зеландії двоє малих пінгвінів пробралися до суші-бару й сховалися на кухні

Ловити непроханих гостей власники закладу покликали захисників природи. Виманювати з-під шафи пінгвінів ті заходилися шматком лосося. Зоологи кажуть, найімовірніше, пінгвіни випадково забрели до міста у пошуках безпечного місця від хижаків. Малюків таки спіймали і знову відвезли до моря.  

У Новій Зеландії двоє малих пінгвінів пробралися до суші-бару й сховалися на кухні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин