Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння "Новачком". У Лондоні пригрозили введенням нових санкцій проти Росії

За словами глави МЗС, якщо буде доведено причетність РФ, Лондон розгляне можливість санкцій.

Надзвичайний комітет уряду Великої Британії 5 липня провів засідання з приводу отруєння нервово-паралітичним агентом "Новачок" чоловіка і жінки в Еймсбері.

Санкції можуть бути розширені, якщо буде доведена причетність Росії до того, що трапилося. Про це в ході виступу заявив глава МВС країни Саджид Джавід.

За його словами, зараз основною гіпотезою розслідування інциденту в Еймсбері залишається зв'язок з отруєнням Сергія і Юлії Скрипаль. Також він повідомив, що не хотів би робити висновки передчасно. 

"Якщо буде доведено, що російський уряд відповідальний за це, то ми розглянемо, які санкції можемо застосувати", - сказав посадовець.

У разі, якщо причетність Росії до нового отруєння буде доведена, посла можуть викликати для розмови.

Нагадаємо, 30 червня в будинку в місті Еймсбері, неподалік від Солсбері, були знайдені дві людини у важкому стані. Спочатку правоохоронні органи не виключали, що мова може йти про випадкове отруєння наркотиками, проте пізніше в Лондоні заявили, що пара була отруєна тою ж отрутою, що і Скрипалі. Постраждалими виявилися 44-річна Дон Стерджес і 45-річний Чарльз Роулі.

ВідеоБританський Комітет з надзвичайних справ обговорить новий випадок отруєння "Новачком"

45-річний Чарлі Роулі та його 44-річна дружина Дон Стерджес напередодні інциденту гуляли у парку в сусідньому місті із Солсбері. Після повернення додому першою занедужала жінка. Однак британська поліція ще не має підтверджень, чи теперішнє отруєння було спланованим, і чи був цей "Новачок" з тієї ж партії, що ї той, що використали для Скрипалів.

Британський Комітет з надзвичайних справ обговорить новий випадок отруєння "Новачком"

Залиште свій коментар

Вибір редакції