Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз подовжив санкції проти Росії на півроку

Обмеження стосуються як компаній, так і фізичних осіб.

Євросоюз подовжив на півроку економічні санкції проти Росії.

Про це йдеться в рішенні Ради Євросоюзу.

Дія обмежень триватиме до 31 січня 2019 року. Вони передбачають обмеження доступу до ринку Євросоюзу для п'яти основних російських держкомпаній та їхніх дочірніх структур, а також для трьох російських енергетичних компаній і трьох оборонних структур.

Санкції забороняють цим компаніям експортувати в країни Євросоюзу озброєння і товари військового призначення, а також обмежують доступ Росії до певних технологій і послуг, які можуть бути використані для видобутку нафти.

Окрім цього, Євросоюз увів персональні санкції щодо 155 осіб та 38 компаній. Фізичним особам заборонений в'їзд на територію Євросоюзу, а їхні рахунки в європейських банках заморожені.

Санкції були введені в липні 2014 року Запровадили їх через аннексію Криму та підтримку Москвою сепаратистів на Донбасі. У вересні того ж року їх посилили.

Раніше санкції проти Росії розширила Україна. Перелік збільшився до 1759 фізичних та 786 юридичних осіб. Україна ввела санкції, симетричні санкцям США щодо юридичних осіб, причетних до діяльності російських спецслужб в кіберпросторі.

ВідеоУ Вашингтоні 5 росіян та 3 сирійців звинувачують у спробі обійти санкції щодо Сирії та Криму

У США у федеральному суді у Вашингтоні висунули звинувачення вісьмом людям за спробу обійти санкції щодо Сирії та Криму. Там вважають, що росіяни, які працюють у компанії "Совфрахт", через підставні компанії на російських танкерах постачали авіаційне паливо у Сирію та робили грошові перекази у доларах. Компанія "Совфрахт " ще два роки тому опинилася у чорному списку американського Мінфіну за порушення санкцій проти Росії за анексію Криму.

У Вашингтоні 5 росіян та 3 сирійців звинувачують у спробі обійти санкції щодо Сирії та Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції