Десятки українців другу добу не можуть вилетіти з Торонто до Києва

Причиною затримки є накладки з рейсами.

Група українців другу добу не може вилетіти до Києва з аеропорту канадського Торонто рейсом 242.

Про це ТСН.ua повідомили самі пасажири.

Так, деякі туристи стверджують, що не змогли сісти на літак через те, що авіакомпанія МАУ (Міжнародні авіалінії України) продала на 100 квитків більше, ніж було місць у літаку. Через це, за їхніми словами, наразі 100 людей очікують в аеропорту на виліт, який відклали на наступний день.

Водночас у прес-службі авіаперевізника ТСН.ua повідомили, що затримка відбулася у зв'язку з запізненням попереднього рейсу іншого перевізника — Air Canada. Згідно з фотографіями квитків, які надіслали пасажири,  спочатку рейс прямував з Чикаго до Торонто, звідки мав вилетіти до Києва.

Також у МАУ зазначили, що з Торонто не змогли вилетіти 27 людей, а не 100, як це про це інформували пасажири.

"Інформація ані про овербукінг, ані про кількість пасажирів не відповідає дійсності. Ситуація з пасажирами, які не змогли вилетіти з Торонто, пов'язана з тим, що значна частина з них мала пересадку в Торонто з літака іншої авіакомпанії, який прибув із запізненням, тому пасажири втратили стикування", — зазначили у МАУ.

У прес-службі також повідомили, що відповідальність за затримку несе інший перевізник.

"Пасажири мають єдині квитки з пункту вильоту до пункту призначення. Оскільки відповідальність за затримку несе інший перевізник, він вирішуватиме питання переоформлення квитків цих пасажирів на інший рейс МАУ. Наразі частину квитків вже переоформлено",  — йдеться у повідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції