Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині судитимуть 94-річного екс-наглядача Освенцима

Чоловік заперечує причетність до звірств нацистів у таборі.

У Німеччині суд розглядатиме справу 94-річного громадянина, уродженця Сербії, який працював наглядачем у концентраційному таборі Аушвіц біля міста Освенцим.

Про це повідомляє Sky News.

Чоловікові, ім'я якого не розголошують, було 19 років, коли він 1942 та 1943 років працював у німецькому концентраційному таборі Аушвіц-Біркенау, розташованому біля польського міста Освенцим. 

Чоловіка звинуватили у причетності до вбивств, адже у період його роботи у таборі смерті до газової камери помістили 13 тисяч 335 осіб. Проте суд працював зі справою 94-річного чоловіка в рамках законодавства про відповідальність неповнолітніх, адже йому тоді було 19 років. 

Підозрюваний, однак, стверджує, що не знав про те, що відбувається у таборі, а також деталі і мету знищення тисяч людей. 

Нагадаємо, німецький суд визнав законним вирок колишньому нацистському охоронцю, якого у липні 2015 року засудили до 4 років ув`язнення. 96-річний Оскар Гроунінг, відомий як "Бухгалтер з Освенцима", був визнаний винним у співучасті вбивства більш як 300 тисяч в'язнів у колишньому нацистському таборі смерті в окупованій Польщі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції