Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко підписав закон, що визначає вік статевого повноліття

Це відповідає рекомендаціям Комітету ООН з прав дитини.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, за яким 16 років визнається мінімальним віком статевого повноліття.

Відповідні зміни стосуються статті 155 КК України, йдеться на сайті президента.

Так, згідно з законом, криміналізуються добровільні статеві стосунки між особою, яка не досягла 16-річного віку, та повнолітньою особою. Як зазначається, встановлений мінімальний вік статевого повноліття відповідає рекомендаціям Комітету ООН з прав дитини.

Окрім цього, віковий критерій дозволяє відмовитись від терміну "статева зрілість", через який виникала потреба в обов’язковому проведенні судово-медичної експертизи. Це суттєво полегшує процес кваліфікації та доведення злочину.

Нагадаємо, найближчим часом до парламенту будуть внесені законопроекти, спрямовані на захист прав дітей і стимулювання відповідального батьківства. Зокрема, йдеться про вдосконалення законів щодо аліментів, витрат батьків на позашкільну освіту, забезпечення невідворотності покарання за сексуальне насильство проти дітей.

ВідеоДержвиконавці за місяць стягнули мільйони гривень з батьків, які не платять аліментів

Сьогодні рівно місяць, як працює закон, за яким у батьків, які не платять гроші своїм дітям, державні виконавці відбирають права на водіння автомобілів, на виїзд за кордон, полювання та забирають майно. Лише в Києві таких - 11 тисяч.

Держвиконавці за місяць стягнули мільйони гривень з батьків, які не платять аліментів

Залиште свій коментар

Вибір редакції