Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Співрозробника гри Counter Strike заарештували за "сексуальну експлуатацію" дитини

Йому винесли запобіжний захід у вигляді застави у 150 тисяч доларів.

У Сіетлі затримали одного зі створювачів популярної комп'ютерної гри Counter Strike Джесса Кліффа за підозрою у "сексуальній експлуатації" дитини. Арешт відбувся у четвер, 1 лютого, а вже у п'ятницю Кліффу присудили запобіжний захід у вигляді застави у 150 тисяч доларів.

Як стверджують прокурори, які вимагали застави у 250 тисяч, Кліфф зконтактував з щонайменше однією неповнолітньою через вебсайт та платив їй за секс "багато разів". Крім того обвинувачення заявляє, що Кліфф записував на відео сексуальний контакт проти волі неназваної неповнолітньої, пише Ars Technica.

У обвинуваченні не зазначається, хто була ця особа, як Кліфф із нею познайомився та чи знав, що ця особа не досягла повноліття.

Адвокати наполягали на тому, щоб запобіжний захід до Кліффа не застосовувався. Захист запевняє, що їхній клієнт не мав уявлення, що дівчина неповнолітня і ніколи не шукав собі малолітніх партнерок. Крім того адвокати Кліффа заявили на суді, що з особою, яка фігурує у справі, розробник не мав сексуальних контактів. На суді була присутня нинішня дівчина підозрюваного.

Втім суд вирішив, що у світлі з'ясованих обставин Кліфф може складати небезпеку для суспільства. Окрім грошової застави, розробнику заборонили якимось чином контактувати з фігуранткою справи, а також заборонили носіння зброї протягом строку запобіжного заходу, який спливає 23 лютого. Наступне судове засідання у справі відбудеться 5 лютого.

Нагадаємо, нещодавно скоїв самогубство актор Марк Саллінг, в якого було знайдене дитяче порно і який визнав свою провину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції