У РФ можуть створити окремі в'язниці для терористів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього в Росії у в'язницях утримуються 619 тисяч ув'язнених.

Депутати Держдуми планують представити проект закону про утримання в окремих в'язницях засуджених за терористичні злочини. Про це агентству РИА Новости розповів перший заступник керівника фракції «Єдиної Росії», член комітету Держдуми з безпеки Адальби Шхагошев.

«Вже близько року ми з колегами по фракції розробляємо законопроект, яким передбачається утримання засуджених за злочини терористичної спрямованості в окремих в'язницях. На наступному тижні ми представимо узгоджений текст законопроекту», — пояснив він, уточнивши, що мова йде про поправки до Кримінально-виконавчий кодекс РФ.

У лютому Шхагошев звернув увагу на те, що роздільне утримання терористів та інших злочинців не є нововведенням у світовій практиці, зазначивши відповідний досвід Ізраїлю, Марокко та низки близькосхідних країн. За його підрахунками, всього в Росії у в'язницях утримуються 619 тисяч ув'язнених, а законопроект про окремих в'язницях для терористів торкнеться від 1 до 4 тисяч ув'язнених.

У липні 2017 року депутат вніс законопроект про посилення покарання за вербування до лав терористів. Він запропонував садити вербувальників довічно.

ВідеоВ іспанській в'язниці одружилися двоє засуджених за крадіжки

Бонні та Клайд з Іспанії. У в'язниці на північному заході Іспанії відгуляли весілля. Наречені Еуса та Хорхе зустрілися вже за ґратами. Обидва загриміли за крадіжки. А коли закохалися, попросили тюремників дозволу якнайшвидше одружитися. 

В іспанській в'язниці одружилися двоє засуджених за крадіжки

Раніше в Росії заявили, що засудили "правосекторовца" до двох років в'язниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції