У Самарі ув'язнені почали випуск лимонаду

Виробництвом лимонаду й мінеральної води займаються троє засуджених. 

Ув'язнені самарської колонії №10 почали виробляти лимонад.

Про це повідомляє "РИА Новости" із посиланням на начальника прес-служби Головного управління Федеральної служби з виконання покарань у Самарській області Олексія Халитова.

Повідомляється, що виробнича потужність лінії дозволить випускати до 25 тисяч пляшок напою в місяць.

"У колонії №10, розташованій в селищі Волзький, раніше почалося виробництво мінеральної води. Зараз були закуплені інгредієнти для випуску напоїв "Лимонад" і "Кола". Виробнича лінія дозволить випускати до 25 тисяч пляшок лимонаду і мінеральної води в місяць", - сказав співрозмовник агентства.

Як відзначили в прес-службі, вода для випуску лимонаду і мінералки береться з артезіанської свердловини, яка розташована поруч з виправною колонією №10. Керівництво колонії отримало сертифікат і необхідні документи для випуску.

За даними прес-служби, якість води була перевірена контролюючими органами і не викликала нарікань.

Виробництвом лимонаду і мінеральної води зайняті всього троє засуджених. Лінія з випуску влаштована так, що безпосереднього контакту з напоями ув'язнені не мають.

Нагадаємо, у жіночій колонії на Полтавщині ув'язнені шиють українським військовим спальники та форму. На закрійному цеху працюють багато засуджених родом із нині окупованого Донбасу та анексованого Криму. Усі жінки хочуть волі як для себе, так і для батьківщини.

ВідеоУв’язнені жіночої колонії на Полтавщині пошили понад 8 тисяч військових комплектів для АТО

Залиште свій коментар

Наступна публікація