Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сирії подовжили перемир'я під Алеппо

У США очікують поступового припинення вогню на всій сирійській території.

У районі сирійського Алеппо подовжили режим припинення вогню на 72 години.

Про це повідомляє AFP.

Як заявили в Міністерстві оборони Росії, режим тиші було продовжено "для того, щоб не допустити погіршення ситуації" за кілька хвилин до припиення дії попереднього 48-годинного перемир'я.

"Режим тиші в провінції Латакія і в місті Алеппо був продовжений з 00:01 (за місцевим часом) 7 травня (22.00 GMT в п'ятницю) на 72 години", - йдеться у повідомленні російського оборонного відомства.

У США підтвердили продовження перемирʼя і наголосили на тому, що очікують поступового припинення вогню на всій території Сирії.

"Хоча ми вітаємо таке рішення, наша мета – дійти до того моменту, коли більше не доведеться рахувати години режиму тиші та досягнути припинення бойових дій по всій Сирії", - заявив офіційний представник Держдепартаменту Джон Кірбі.

Нагадаємо, що Держсекретар США Джон Керрі під час телефонних бесід зі спецпосланцем ООН по Сирії Стаффаном де Містура і головою Вищого комітету з переговорів сирійської опозиції Ріад Хіджабом закликав зупинити бойові дії в районі Алеппо. Керрі висловив глибоку стурбованість у зв'язку із загостренням ситуації в Алеппо, звинувативши в цьому влада Сирії, а також заявив про необхідність поширення на цю провінцію режиму припинення вогню. Керрі також закликав Росію вжити заходів для того, щоб змусити сирійських військових припинити порушення перемир'я, в першу чергу — в Алеппо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції