Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його поховали на кладовищі Військово-морської академії в Анаполісі.

Американського сенатора Джона Маккейна поховали в Анаполісі, на території Військово-морської академії, яку він закінчив 60 років тому.

Його могила розташовуватиметься поблизу могили його колишнього однокурсника та друга – адмірала Чака Ларсона, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

До того, на вихідних, з Маккейном прощалися у Вашингтонському національному соборі. На меморіальну службу з’їхалися американські та світові політики. Серед них, зокрема, і президент України Петро Порошенко. Колишній постпред США в ООН Саманта Пауер вважає, що невипадково Порошенко стояв поблизу генсека НАТО. За її словами, це прощальне послання Маккейна Путіну та Трампу про те, що Сполучені Штати лишатимуться зі своїми союзниками та друзями.

Джон Маккейн був другом України, приїжджав на Майдан і активно домагався, аби Пентагон нарешті почав постачати українцям зброю для захисту від російської агресії.

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер у суботу, 25 серпня, у віці 81 року. Напередодні він вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік.

Маккейн був кандидатом у президенти від республіканців у 2008 році. Він відвідував Київ у дні Революції Гідності та висловлював велику симпатію до України та українського народу. Протягом багатьох років сенатор залишався ключовим голосом в Республіканській партії та одним із найвідоміших американських політиків у світі.

ВідеоМаккейна поховали на території Військово-морської академії

Американського сенатора поховали в Анаполісі, на території Військово-морської академії, яку він закінчив 60 років тому, поблизу його колишнього однокурсника та друга – адмірала Чака Ларсона. До того з Маккейном прощалися у Вашингтонському національному соборі.

Маккейна поховали на території Військово-морської академії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції