Маккейн припинив лікування від раку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Родина сенатора повідомила про це у спеціальній заяві.

Американський сенатор Джон Маккейн вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Про це заявила його родина, пише CNN.

Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік. "Проте прогрес захворювання і невблаганний вік виносить свій вердикт. З притаманною силою волі він зараз вирішив припинити медичне лікування", - розповіли рідні Маккейна.

ВідеоСенатора Маккейн потрапив на лікарняне ліжко через рак мозку

Вони подякували всім, хто допомагав сенатору боротися з хворобою та молився за нього. Дружина сенатора залишила у Twitter зворушливе зізнання: "Я люблю свого чоловіка всім своїм серцем".

Маккейн був кандидатом у президенти від республіканців у 2008 році. Він відвідував Київ у дні Революції Гідності та висловлював велику симпатію до України та українського народу. Протягом багатьох років сенатор залишався ключовим голосом в Республіканській партії та одним із найвідоміших американських політиків у світі.

Фотогалерея Обійми з Порошенком й "сувенір" із зони АТО від нардепа. Як Маккейна зустрічали в Мюнхені українці (4 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції