У США випробують новітню лазерну гармату

Лазерна установка здатна виявляти та знешкоджувати як наземні, так і повітряні цілі

У США почали випробовування нової лазерної зброї, яка посилить арсенал сухопутних військ країни до 2025 року, пише УНІАН.

Зазначається, що новітня зброя – це лазерна установка High Energy Laser Mobile Test Truck, розміщена на броньованій вантажівці. Окрім того, високоенергетична лазерна установка здатна виявляти, відстежувати й знищувати повітряні та наземні цілі.

"Ми вперше інтегрували HELMTT у систему армійського командування. Ми вивчаємо, як лазерна платформа діятиме у відповідній тактичній ситуації", - наводить видання заяву військових про польові випробування HELMTT.

Нагадаємо, у США проведуть випробовування нового надзвукового поїзда. Компанія-розробник Hyperloop One заявляє, що транспорт зможе перевозити людей та вантажі у спеціальних поїздах-капсулах. Потяг працюватиме за принципом магнітної левітації, що зменшує силу тертя і дозволяє розганятись до високих швидкостей.

В американській пустелі протестували надшвидкісний вакуумний потяг

Він розігнався до 160 кілометрів на годину, а потім загальмував у водяну перепону. Випробування було дуже швидким, і тривало лічені секунди, а розробники кажуть, що потяг їздитиме ще швидше. Очікується, що вакуумний поїзд долатиме відстань між Лос-Анджелесом і Сан-Франциско, а це 500 кілометрів, всього за півгодини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: