У США вийде сенсаційна біографія Путіна "Людина без обличчя"

У США вийде сенсаційна біографія Путіна "Людина без обличчя"

Володимир Путін

В березні 2012 року видавництво Riverhead опублікує біографію російського прем'єра Володимира Путіна.

1 березня 2012 року в США вийде біографія Володимира Путіна під назвою The Man Without a Face: The Unlikely Rise of Vladimir Putin ("Людина без обличчя: неймовірне сходження Володимира Путіна").

Автором книги стала журналістка Маша Гессен, яка з 2008 року була заступником головного редактора проекту "Сноб", створеного засновником видавничого будинку "КоммерсантЪ" Володимиром Яковлєвим. У вересні 2011 року Гессен залишила цю посаду.

Як повідомило видання Publisher Weekly з посиланням на представника видавництва Riverhead, в книзі відображені сенсаційні факти з життя прем'єр-міністра Росії.

Повідомляється також, що місцезнаходження автора зараз не розголошується з міркувань безпеки.

Утім, на своїй сторінці в Facebook Гессен заявила, що ця інформація не відповідає дійсності: "Жодного стосунку до подібного publicity я не маю, автор статті мені не телефонував, не писав, і я вважаю просування моєї книжки через заяви про нібито небезпеку, яка мені загрожує, справою абсолютно абсурдною".

За словами письменниці, чутки про те, що вона переховується з'явилися після того, як співробітниця Riverland сказала кореспонденту Publisher Weekly, що не може відповідати на питання про місцезнаходження автора книги. Гессен пояснила, що перебуває у себе вдома в Москві.

Читайте також:

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

Путін поставив себе вище за Сталіна і Хрущова

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Березовський заявив, що Абрамович гангстер, а раніше прикривався Путіним

Повʼязані теми:

Наступна публікація