Путін поставив себе вище за Сталіна і Хрущова

Путін поставив себе вище за Сталіна і Хрущова

Володимир Путін дав інтерв'ю трьом російським телеканалам / Фото: premier.gov.ru

Володимир Путін заявив, що ніхто з повоєнних радянських керівників не працював так інтенсивно, як він.

Російський прем'єр-міністр Володимир Путін перегнув палицю в своєму телеінтерв'ю, вважають західні ЗМІ. Зокрема, пояснила Die Welt, він поставив себе вище за Йосипа Сталіна та Микиту Хрущова.

Видання звернуло увагу на слова Путіна про те, що так багато і напружено, як він, не працював жоден радянський чи російський керівник держави, починаючи з 1945 року.

"Я щось не пригадую, щоб повоєнне радянське керівництво, лідери радянські післявоєнні, так само інтенсивно працювали" - сказав Путін в інтерв'ю трьом російським федеральним телеканалам.

"Вони не могли і в силу свого фізичного стану, і в силу нерозуміння, що треба робити. Може бути, і ворушилися б, тільки не розуміли. І не було волі для того, щоб це робити", - цитує видання слова майбутнього президента країни, вказуючи на те, що навіть для такого політика, як Володимир Путін, подібні висловлювання більш ніж нескромні.

В інтерв'ю Путін позиціонував себе як гаранта стабільності, вказуючи на те, що двома термінами не обмежувалися ані американський президент Франклін Рузвельт, ані французький Шарль де Голь.

Відповідаючи на питання про свою ініціативу створення Євразійського союзу, Путін особливо підкреслив, що не має на увазі "відновлення Радянського Союзу" і відкинув у цьому зв'язку будь-які "імперські" плани Росії.

Водночас Путін не погодився з тим, що його участь у президентських виборах в 2012 році означає його автоматичну перемогу. "Для пересічного громадянина завжди є вибір", - заявив він.

Читайте також:

Путін виступив проти "українізації" парламенту

На обличчі Путіна побачили сліди ботокса - "він тепер як Майкл Джексон"

Путін пояснив, у чому насправді полягає його план "відродження СРСР"

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Путін поставив себе вище за Сталіна і Хрущова

Путін поставив себе вище за Сталіна і Хрущова

Повʼязані теми:

Наступна публікація