Понад третина українців вважають Сталіна великим вождем

Схильні вважати Сталіна великим вождем люди з неповною середньою освітою і нижче - 43% згодних проти 25% незгодних.

36% відсотків українців вважають колишнього лідера СРСР Йосипа Сталіна великим вождем. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Як повідомляється, 34% респондентів не згодні з такою характеристикою Сталіна. Не визначилися зі своїм ставленням до колишнього радянського лідера 17% українців.

Дослідники також відзначають, що незгода з тим, що Сталін був великим вождем, переважає серед людей з середньою освітою, з середньою спеціальною освітою і серед людей з вищою освітою.

При цьому, зазначають соціологи, схильні вважати Сталіна великим вождем люди з неповною середньою освітою і нижче - 43% згодних проти 25% незгодних.

Незгода з тим, що Сталін був великим вождем, переважає серед людей у ​​віці 30-44 років. Серед молоді (18-29 років) і людей у ​​віці 45-59 років частки тих, хто вважає Сталіна великим вождем, і тих, хто з цим не згоден, практично рівні.

Опитування проводилося в період з 10-20 червня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Обсяг вибіркової сукупності склав 2040 осіб.

Читайте також:

У центрі Києва встановлено портрет Сталіна

У парламенті Таджикистану знайшли замуровану кімнату з бюстами Леніна і Сталіна

Андрухович закликав запровадити "мораторій" на Сталіна та Бандеру

Ходорковський порівняв "юриста Путіна" з "бандитом Сталіним"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: