Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна хоче побудувати космодром в Австралії - ЗМІ

Для створення космодрому потрібно 5-7 тисяч квадратних кілометрів землі у вигляді оренди промислової площі.

Державне космічне агентство України хоче побудувати космодром біля авіабази Кертін в Австралії.

Про це інформує The West Australian.

Пропозиція надійшла до Федерального і Державного урядів Австралії ще у 2016 році.

"Ми пропонуємо наших людей і наші експертні знання, якщо Австралія має землю для використання", - заявив тоді посол України в Австралії Микола Кулінич.

Для створення космодрому українським спеціалістам потрібно 5-7 тисяч квадратних кілометрів землі у вигляді оренди промислової площі, наприклад, поблизу авіабази Кертін на північному заході Австралії).

Також Державному космічному агентству України необхідні численні дозволи.

ВідеоІлон Маск планує збудувати найбільшу у світі ракету, яка доправить сотні людей на Марс та Місяць

BFR має стати найбільшою в історії людства ракетою. Розшифровується англійська абревіатура як "Велика, трясця, ракета". Уже наступного року мав би відбутися її перший тестовий політ, і, якщо мине успішно, ракета чкурне на Марс 2022-го року.

Ілон Маск планує збудувати найбільшу у світі ракету, яка доправить сотні людей на Марс та Місяць

"Будівництво стартових майданчиків, ангарів і допоміжних споруд могло б фінансуватися за рахунок приватних інвестицій, а також внесків сусідів і союзників Австралії", - пише видання.

Космодром зміг стати основним пусковим майданчиком Азії, який буде обслуговувати комерційні запуски Японії, Сінгапуру, Південної Кореї, Індонезії та інших парнерів Австралії. 

"Пропозиція України у випадку її реалізації може мати чудові можливості", - переконана австалійський сенатор Лінда Рейнолдс.

Нагадаємо, 12 листопада 2017 року з космодрому НАСА "Уоллопс Айленд" був здійснений успішний запуск ракети-носія "Антарес".  Ця ракета створена американською корпорацією "Орбітал АТК" за участю іноземних партнерів, серед яких низка українських підприємств. Головну конструкцію першої ступені ракети розробило конструкторське бюро "Південне" та виготовив "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (обидва з Дніпра) у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-АРКОС" (Харків), "Хартрон-ЮКОМ" (Запоріжжя), "РАПІД" (Чернігів) та іншими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції