Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ураган десятиліття: в Г'юстоні через мародерів ввели комендантську годину

Ураган десятиліття: в Г'юстоні через мародерів ввели комендантську годину

Комендантська година діятиме з десятої години вечора до п'ятої ранку за місцевим часом.

Влада американського міста Г'юстон ввела на території населеного пункту комендантську годину, причиною цього рішення стали дедалі частіші випадки мародерства на тлі повеней, викликаних ураганом Гарві", що обрушився на штат Техас.

Про це повідомляє Reuters.

Комендантська година діятиме з десятої години вечора до п'ятої ранку за місцевим часом. Мер Г'юстона Сильвестр Тернер сказав, що обмеження запроваджуються на невизначений термін.

Фотогалерея Стихія лютує: у США зростає кількість загиблих через нищівний ураган Гарві (43 фото)

Відео Реальний фільм жахів: владу Г’юстона звинувачують у непідготовленості до руйнівного "Гарві"

ТСН вдалося зв'язатися з українкою, яка живе в затопленому Г'юстоні - Галиною Королик. Вона розповіла, що в регіоні ніхто не очікував, що шторм буде настільки потужним.

"Ніхто не знав що так буде. Ми думали, що на півметра підніметься вода – ми вже не один раз таке переживали... В Америці, це не в Україні, ніхто консерви не робить, не запасається мішками, бо хто б міг подумати, що буде такий жах. А коли я в п'ятницю прийшла докупити води, то полки були просто пусті", - поділилася вона своїми враженнями.

Губернатор Техасу Грег Еббот зазначив, що влада не припиняє пошуки постраждалих та евакуацію людей.

Свої будинки були змушені залишити понад 30 тисяч осіб. Сума збитків може досягти 30 мільярдів доларів. В регіоні життя майже повністю паралізоване. Не працюють державні установи, ні підприємства. На тиждень припинити роботу може і один з найпотужніших заводів переробки нафти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції