Уряд Узбекистану повідомив про смерть Карімова

Похорони відбудуться 3 вересня в Самарканді.

Уряд Узбекистану повідомив про смерть президента країни Іслама Карімова.

Про це пише РИА Новости.

Похорони відбудуться 3 вересня в Самарканді. 

Донька президента Узбекистану Іслама Карімова Лола підтвердила інформацію про смерть свого батька.

Відповідне повідомлення розміщене на її власній сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що раніше, ввечері 2 вересня, з'явилася суперечлива інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова у віці 78 років.

Російське агентство "Інтерфакс" повідомило про його смерть з посиланням на нібито офіційну заяву уряду країни. Новину моментально підхопили всі провідні ЗМІ. Втім, сайт уряду Узбекистану на той момент вже не працював.

Практично відразу російське агентство РІА Новости поширило спростування даних про смерть Карімова, посилаючись на уряд республіки.

"До цього часу інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова не поширюється ні на яких інформресурсах", - сказав журналістам представник Кабміну.

Після цього агентство "Інтерфакс" анулювало новину про смерть лідера Узбекистану.

"Новина із заголовком "Помер президент Узбекистану Іслам Карімов" вийшла в результаті технічного збою", - йшлося на сайті.

Нагадаємо, вранці 1 вересня Кабінет міністрів Узбекистану повідомив, що Карімов перебуває в критичному стані після того, як був госпіталізований минулої суботи з інсультом.

Пізніше агентство Reuters з посиланням на неназвані дипломатичні джерела повідомило про смерть Карімова.

Ще 28 серпня низка ЗМІ повідомили про госпіталізацію президента Узбекистану Іслама Карімова. У понеділок, 29 серпня, зі слів дочки Карімова стало відомо, що у президента стався інсульт, і він перебуває в реанімації.

З часом мас-медіа почали поширювати інформацію про смерть президента країни, проте чиновники досі не підтверджували цю інформацію.

ВідеоІнформагенство Reuters повідомило про смерть президента Узбекистану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: