Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Алжирі призначили дату позачергових виборів президента

Голосування відбудеться 4 липня.

В Алжирі призначили дату позачергових президентських виборів, повідомляє агенство APS.

Вибори президента відбудуться 4 липня нинішнього року. Указ підписав тимчасовий президент країни Абделькадер Бенсалех. Сьогодні, 9 квітня, він вступив на посаду.

Нагадаємо, президент Алжиру Абдель-Азіз Бутефліка 1 квітня вирішив піти у відставку до закінчення свого президентського терміну – 28 квітня. Він обіймає пост глави держави з 1999 року і страждає від серйозних проблем зі здоров'ям. У 2013 році переніс інсульт.

Раніше 82-річний Президент Алжиру Бутефліка оголосив про відмову від планів щодо висування на п'ятий президентський термін.  До того ж він повідомив про рішення перенести на більш пізній термін проведення виборів, які спочатку були заплановані на 18 квітня 2019 року.

ВідеоАлжирці масово святкують дострокове звільнення президента Бутафліки

Політику - 82 роки, правив в країні останні два десятиліття і планував йти ще й на 5 термін. Чоловіка навіть не злякали проблеми зі здоров’ям, він вже переніс інсульт і мало з’являвся на публіку. Рішення подовжити президентський термін неабияк обурило частину алжирців. Кілька тижнів поспіль люди виходили на вулиці і лише тепер дотиснули Бутафліку.  

Алжирці масово святкують дострокове звільнення президента Бутафліки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції