В Алжирі призначили тимчасового президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парламент Алжира обрав главу держави на 90 днів.

Парламент Алжиру призначив спікера вищої палати законодавчого органу Абделкадера Бенсалаха на посаду виконувача обов'язків президента країни.

Про це повідомляє BBC.

На посаді новообраний тимчасовий президент перебуватиме протягом наступних 90 днів. За цей час, згідно з конституцією, має бути обраний новий лідер.

Нагадаємо, раніше 82-річний президент Алжиру Бутефліка оголосив про відмову від планів щодо висування на п'ятий президентський термін. При цьому він повідомив про рішення перенести на більш пізній термін проведення виборів, які спочатку були назначені на 18 квітня 2019 року.

Це рішення викликало хвилю невдоволення серед жителів Алжиру, які стали виходити на акції протесту проти Бутефліки. 2 квітня Абдельазіз Бутефліка офіційно повідомив главу конституційних зборів про своє рішення скласти свої повноваження президента країни після 20 років правління.

Як відомо, Бутефліка займав пост глави держави від 1999 року і страждає від серйозних проблем зі здоров'ям. 2013 року він переніс інсульт.

Відео Алжирці масово святкують дострокове звільнення президента Бутафліки

Політику - 82 роки, правив в країні останні два десятиліття і планував йти ще й на 5 термін. Чоловіка навіть не злякали проблеми зі здоров’ям, він вже переніс інсульт і мало з’являвся на публіку. Рішення подовжити президентський термін неабияк обурило частину алжирців. Кілька тижнів поспіль люди виходили на вулиці і лише тепер дотиснули Бутафліку.  

Алжирці масово святкують дострокове звільнення президента Бутафліки

Залиште свій коментар

Вибір редакції