Перейти до змісту
На Львівщині мати з сином вчаділи через ворону, яка потрапила до комину

На Львівщині мати з сином вчаділи через ворону, яка потрапила до комину

Хлопчик помер, жінка потрапила до реанімації.

У квартирі на Львіщині знайшли мертвим чотирирічного хлопчика, його мати була непритомною. Від початку року в області від чадного газу загинуло 13 людей, йдеться у ТСН.19:30.

Вибиті броньовані двері і пошкоджена стіна - це зробили рятувальники та поліція, аби врятувати жінку з дитиною, які живуть в цій квартирі. Сусіди розповідають, що чотирирічний Діма останні дні не ходив до садочка через хворобу, а його мама була з хлопчиком на лікарняному. "Зранку нам стало відомо, що мати викликала сімейного лікаря, коли медик прийшов, мати дверей вже не відчинила", - розказує керівник Городоцького відділу поліції Андрій Богуш.

Відео На Львівщині від отруєння чадним газом загинув 4-річний хлопчик

Його мати  була непритомною. Як з'ясувалося згодом - вони вчаділи через ворону, яка потрапила до комина. Тільки від початку року на Львівщині  від чадного газу загинуло 13 людей.  Про фатальний збіг обставин – у сюжеті.  

На Львівщині від отруєння чадним газом загинув 4-річний хлопчик

Першим занепокоївся батько хлопчика. Він перебував у відрядженні і довго не міг дотелефонуватися до дружини. Спочатку залефоновував у службу охорони, яка обслуговувала квартиру. Вони викликали поліцію та рятувальників.

Керівник Городоцького відділу поліції Андрій Богуш каже, що у вікні побачили ногу жінки, сама ж вона не реагувала на стукіт. Саме тому вирішили вибивати двері.

Мешканці розповідають, що у будинку індивідуальне опалення: у кожній квартирі свій котел. Підозрюють, що трагедії могли сприяти пластикові вікна, встановлені у квартирі.

Проте газовики дослідили, що причина в іншому. Коли фахівці почали перевіряти димар, наштовхнулися на неочікувану знахідку - у комині був мертвий птах. "Майже весь канал закритий вороною. Там гільза з нержавійки, повністю гладка. Ворона влетіла, але назад вилетіти не змогла. Саме тому чадний газ почав потрапляти у приміщення", - розказує технічний директор ПАТ "Львівгаз" Павло Сербан.

Жінку шпиталізували до райлікарні, а звідти перевезли до Львова. Газовики кажуть, що навіть 1% чадного газу в повітрі достатньо для нещасного випадку. За їхніми словами, якби в квартирі був датчик загазованості, ціною в кілька сотень гривень, трагедії можна було б уникнути.   

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин