В Аргентині та Уругваї відновили електропостачання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цьому передував збій в енергомережі та масове відключення електроенергії в цій та сусідніх країнах.

Державний секретаріат з питань енергетики Аргентини повідомив про цілковите відновлення енергопостачання в цій країні.

Проблеми з перебоями в електропостачанні вдалося усунути в ніч проти понеділка, 17 червня, передає агенція новин AFP.

Причини перебоїв з електропостачанням досі достеменно не встановлено. Утім, фахівці переконані, що джерело технічних проблем розташовувалося на ГЕС Ясирета на кордоні між Аргентиною та Парагваєм.

Як повідомлялося, напередодні вранці в Аргентині стався збій в енергомережі, що спричинив масове відключення електроенергії в найбільш південноамериканській країні та в сусідньому Уругваї. Обидві країни поділяють спільну енергосистему, яка походить від спільної гідроелектростанції Сальто-Гранде.

Збій в мережах було зафіксовано також у деяких районах Бразилії, Парагваю та Чилі. В результаті цього без електропостачання опинилися більше 48 мільйонів людей. Унаслідок вимкнення електроенергії в аргентинській столиці згасли світлофори, на коліях зупинилися потяги. Лікарні Буенос-Айресу змогли працювати й надалі завдяки роботі генераторів.

ВідеоУ Венесуелі через блекаут у лікарні загинули 15 дітей

Медзаклад не має власних генераторів, тож постраждали пацієнти з хворобою нирок. Адже без електрики їм не могли провести процедуру гемодіалізу. Струм у Венесуелі зник у четвер. 21 з 23-х штатів лишився без електроенергії. Влада звинуватила у зникненні струму опозицію та американських хакерів.

У Венесуелі через блекаут у лікарні загинули 15 дітей

Вибір редакції