В Чикаго поліція заарештувала більше сотні окупантів

В Чикаго поліція заарештувала більше сотні окупантів

Близько 1500 учасників акції Захопи Чикаго пройшли по діловим районом міста / Фото: AFP

Ніхто з активістів не чинив опору при затриманні. Незважаючи на арешти, протести в Чикаго будуть продовжені.

Поліція Чикаго, штат Іллінойс, у ніч на неділю, 23 жовтня, заарештувала 130 демонстрантів.

Як передає Associated Press з посиланням на місцеву владу, близько 1500 учасників акції Захопи Чикаго пройшли по діловим районом міста, а потім попрямували в парк, розташований у центрі.

При цьому демонстранти скандували "Жадібність - отстой", "Жодної війни, крім класової" та інші гасла.

Приблизно через дві години після часу закриття парку поліцейські, на чиї заклики розійтися натовп не реагував, почали арешти.

Офіційний представник руху Захопи Чикаго Джошуа Каунерт розповів, що ніхто з активістів не чинив опору при затриманні. Він підкреслив також, що, незважаючи на арешти, протести в Чикаго будуть продовжені.

Каунерт нагадав, що тижнем раніше в тому ж центральному парку поліція заарештувала 175 активістів, які розбили там наметовий табір.

Також Associated Press повідомляє, що в неділю, 23 жовтня, були заарештовані 11 учасників аналогічної демонстрації в Цинциннаті, штат Огайо.

Акції протесту під гаслом Захопи Уолл-Стріт (Occupy Wall Street), учасники яких виступають проти жадібність банків і корпорацій і за соціальну рівність, почалися в Нью-Йорку 17 вересня. Надалі протести перекинулися на інші міста США, включаючи Лос-Анджелес, Чикаго, Вашингтон.

Аналогічні акції проти наявної фінансової системи відбулися в десятках міст у Європі, Азії, Південній Америці, а також в Австралії і в Канаді.

Читайте також:

Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

Джордж Сорос підтримав акцію "Захопи Уолл-стріт"

США охопили масові протести проти "вбивства американської мрії"

Повʼязані теми:

Наступна публікація