Лідери країн Євросоюзу зробили подарунки доньці Саркозі

Лідери країн Євросоюзу зробили подарунки доньці Саркозі

Ангела Меркель та Ніколя Саркозі / Фото: Газета.Ru

Меркель подарувала новонародженій доньці Саркозі ведмедика, Кемерон - ковдру.

Слідом за канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка подарувала новонародженій доньці президента Франції Ніколя Саркозі плюшевого ведмедика, свій подарунок підніс і британський прем'єр Девід Кемерон.

Під час саміту Євросоюзу, що відбувся в Брюсселі, він вручив Саркозі дитячу ковдру рожевого кольору, повідомляють європейські інформагенства.

Як повідомлялось, у французького президентського подружжя в середу, 19 жовтня, народилася дочка, якій дали ім'я Джулія. Зараз вона отримала подарунки від лідерів низки країн Євросоюзу.

Як повідомив офіційний представник Кемерона, дитячу ковдру зроблено у виборчому окрузі прем'єра на південному сході Англії, який славиться своїми тканими виробами.

Джулія стала першою спільною дитиною 56-річного французького лідера та його 43-річної дружини. У Саркозі та Бруні є діти від попередніх шлюбів.

У Бруні є десятирічний син Орельєн, що народився від філософа Рафаеля Ентовена. До шлюбу з Бруні Саркозі був одружений двічі. У нього є троє синів: П'єр, Жан та Луї. Як зазначається, вперше в історії Франції дитина з'явилася в сім'ї чинного президента.

Читайте також:

Карла Бруні-Саркозі назвала донечку Джулією

Карла Бруні народила президенту Франції доньку

Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Карла Бруні одружилася з Саркозі за знання ботаніки

Дружину і дочку Саркозі виписано з пологового будинку ‎

Дружину і дочку Саркозі виписано з пологового будинку ‎

Повʼязані теми:

Наступна публікація