Карла Бруні-Саркозі назвала донечку Джулією

Дата публікації
Перегляди
2212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карла Бруні-Саркозі назвала донечку Джулією

Карла Бруні-Саркозі назвала донечку Джулією / Фото: Getty Images/Fotobank

Батьки зупинилися на імені Джулія, оскільки воно в тому чи іншому вигляді існує в більшості мов, тому дуже підійде сім'ї, в якій є італійські, французькі й угорські корені.

Подружжя Саркозі вибрало ім'я для своєї новонародженої доньки.

Президент Франції Ніколя Саркозі та його дружина Карла Бруні-Саркозі назвали свою доньку Джулія.

Про це повідомляє офіційний сайт Бруні-Саркозі.

Нагадаємо, перша леді Франції - колишня модель і співачка Бруні - народила доньку увечері в середу. За словами самого Саркозі, його дружина і новонароджена дівчинка почуваються добре, їх сім'я щаслива.

"Я щиро зворушена численними поздоровленнями, які я одержую з моменту народження нашої маленької Джулії", - сказано у заяві Бруні.

Від свого імені і від імені Саркозі вона тепло подякувала всім, хто направив привітання.

Раніше в ЗМІ з'являлися різні здогадки щодо імені президентської доньки - Джулія, Далія, Мія та інші. За даними французької газети, батьки зупинилися на імені Джулія, оскільки воно в тому чи іншому вигляді існує в більшості мов, тому дуже підійде сім'ї, в якій є італійські, французькі й угорські корені.

Ім'я дочки президента Франції і моделі пишеться Giulia. На італійський манер його можна прочитати як Джулія, а на угорський - Юлія. Пов'язано це з тим, що Карла Бруні італійка, вона народилася в Турині. У той час як батько глави французької держави Пал Саркозі родом з Угорщини.

Нагадаємо, дівчинка з'явилася на світ 19 жовтня, в клініці La Muette на заході Парижа.

Джулія стала першою спільною дитиною 56-річного французького лідера та його 43-річної дружини. У Саркозі та Бруні є діти від попередніх шлюбів.

У Бруні є десятирічний син Орельєн, що народився від філософа Рафаеля Ентовена. До шлюбу з Бруні Саркозі був одружений двічі. У нього є троє синів: П'єр, Жан та Луї. Як зазначається, вперше в історії Франції дитина з'явилася в сім'ї чинного президента.

Читайте також:

Карла Бруні народила президенту Франції доньку

Саркозі пригрозив натовкти пику журналісту, який образив його дружину

Карла Бруні одружилася з Саркозі за знання ботаніки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація