В "магічну п'ятницю" в Єгипті закрили піраміди

Дата публікації
Перегляди
2109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В "магічну п'ятницю" в Єгипті закрили піраміди

В Єгипті закрили піраміди / Фото: Архів

Великі давньоєгипетські піраміди в Гізі будуть закриті в "день шести одиниць" - 11 листопада 2011 року - щоб уникнути проведення різних акцій ритуального характеру.

Великі давньоєгипетські піраміди в Гізі будуть закриті в "день шести одиниць" - 11 листопада 2011 року - щоб уникнути проведення різних акцій ритуального характеру, повідомляє агентство Франс Пресс.

За словами голови департаменту археології епохи фараонів Атефа Абу Захаба, це непросте рішення було прийнято після "сильного тиску" єгипетських інтернет-користувачів, які планували провести якісь "ритуальні дії" у стінах піраміди 11 листопада 2011 року.

Відповідно до заяв представника ради по стародавностях Єгипту, піраміди будуть закриті від туристів у зв'язку із трудомісткістю їхнього обслуговування в період мусульманських свят.

Нагадаємо, найвідоміша із трьох пірамід Гізи - піраміда Хеопса. Усередині її перебуває гробниця фараона Хеопса (Хуфу), а саме спорудження є єдиним з "семи див світу", що збереглося.

Люди, що захоплюються нумерологією, з нетерпінням очікують настання дня "шести одиниць". На їхню думку, в 11:11 цього дня повинні відбутися якісь незвичайні події.

Деякі приписують числу 11 паранормальні властивості, а хтось проводить паралелі із числом і катастрофами, які вражали світ раніше - наприклад, з терористичною атакою, що відбулася 11 вересня 2001 року в США.

Тисячі людей планують у цей час влаштувати ритуальні танці, а в соціальній мережі Facebook з'явилося кілька сторінок, присвячених цій даті.

Читайте також:

11.11.11 стане вирішальним для долі України

Завтра, 11.11.11, людству пророкують "суперментальну мутацію"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація