В передмісті Єрусалима з'явилася вулиця імені Кадирова

В передмісті Єрусалима з'явилася вулиця імені Кадирова

Перший президент Чечні Ахмат-Хаджі Кадиров

Ізраїльське поселення Абу-Гош почало відновлення "втрачених зв'язків з історичною батьківщиною" - Чечнею.

Влада ізраїльського поселення Абу-Гош, розташованого в 10 км від Єрусалима, назвала одну з центральних вулиць на честь першого президента Чечні Ахмата-Хаджі Кадирова.

Як повідомили в прес-службі чеченського уряду, з відповідною ініціативою звернулися місцеві мешканці. Пропозиція вже схвалена громадськістю, і зараз влада міста готується до урочистої церемонії перейменування вулиці.

"Ім'я Героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова буде викарбовано на табличках, якими прикрасять всі будівлі цієї вулиці", - розповів представник муніципалітету Іса Джабер.

Він пояснив, що предки мешканців Абу-Гоша залишили чеченську землю п'ять століть тому, і рішення про перейменування вулиці стало першим кроком в напрямку "відновлення втрачених зв'язків з історичною батьківщиною".

"Ми не хочемо обмежуватися лише відвідуванням Чеченської Республіки, у нас більш великі плани з відродження в нашій громаді мови, культури і звичаїв чеченців. Ми хочемо реінтегруватися в чеченське суспільство і сподіваємося, що вже навесні наступного року деякі кроки в цьому напрямку вже будуть зроблені", - зазначив він.

За даними влади міста, на сьогодні там проживає близько 7500 нащадків чеченських переселенців.

Читайте також:

У Криму відкрилася мечеть імені президента Чечні Рамзана Кадирова

Ізраїль створює "армію агресорів"

В адміністрації Мєдвєдєва заявили, що Путіна послав Росії Бог

Західні ЗМІ: за підтримки Москви чеченські вбивці тероризують Європу

Повʼязані теми:

Наступна публікація