Кадиров заявив, що до кінця життя зобов'язаний Путіну

Рамзан Кадиров назвав Путіна своїм кумиром, а також розповів, що до кінця свого життя буде йому зобов'язаний.

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що у нього хороші відносини як з президентом РФ Дмитром Мєдведєвим, так і з російським прем'єром Володимиром Путіним.

"У мене дуже хороші відносини і з президентом, і з головою уряду Росії. Вони обидва підтримують мене, підтримують зусилля з відродження Чечні, приїжджають до нас, і коли нам важко, завжди допомагають нам", - заявив Кадиров.

Водночас, чеченський керівник зазначив, що за життя батька він (Ахмат-Хаджі Кадиров, загинув у результаті теракту в Грозному 9 травня 2004 року) був його кумиром, а після його смерті таким став Путін.

"Буде він (Путін) у керівництві чи не буде, де б він не був, до кінця свого життя я йому зобов'язаний", - заявив Кадиров.

"Коли в мене були найважчі часи в житті, і виникало питання, що буде завтра, мені дуже сильно допоміг Володимир Володимирович Путін. І він знає, який я, чим я займався, він довіряв мені сильно. І якщо я чоловік, я чеченець, я мусульманин, я не повинен цього забувати. Якби не він, то й мене не стало б. У мене було багато ворогів після загибелі мого батька", - сказав глава Чечні.

Раніше Кадиров заявляв, що хотів би, щоб Путін був президентом усе життя.

Читайте також:

У Чечні Кадирова переобрали ще на один срок

Мєдвєдєв вирішив залишити Кадирова главою Чечні

Кадиров пожалівся, що не може знайти красиву дружину

Кадиров назвав Чечню найбезпечнішим місцем світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: