В адміністрації Мєдвєдєва заявили, що Путіна послав Росії Бог

Володимира Путіна і Ахмата Кадирова російському і чеченському народам послав сам Господь, заявив заступник глави Адміністрації президента РФ.

Володимира Путіна Росії послав сам Господь Бог, заявив перший заступник керівника Адміністрації президента РФ Владислав Сурков.

Таким же шляхом, вважає Сурков, на Землю прийшов перший президент Чечні Ахмат Кадиров.

"Якщо Бог визначив народу жити ще якусь кількість століть, то в скрутну годину Він йому посилає тих, хто виводить народ з глухого кута, з війни, з розорення, з біди. І мені здається, Ахмат-Хаджі (Кадиров – прим. ред.) був такою людиною, що його послав Бог чеченському народу, щоб вивести його з біди, в яку цей народ потрапив", - сказав Сурков в інтерв'ю чеченському телебаченню.

"Я вважаю, щиро кажучи, і Путіна людиною, який був посланий долею і Господом Росії у важкий для Росії час, (важкий) для нашої великої спільної нації", - додав він.

"Мені здається, ці люди за визначенням мали знайти один одного, тому що обидва вони були призначені долею для того, щоб зберегти наші народи, великий народ Росії і частину цього народу, чеченський народ", - зазначив Сурков.

Цікаво, що у Росії вже з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа. Матінка Фотінія - колишня ув'язнена, яка очолює це релігійне угруповання - вчить, що Володимир Путін в минулому "втіленні" був апостолом Павлом і зараз ще із сімома переродженими апостолами б'ється з сімома антихристами.

Читайте також:

"Мозковий центр" Мєдвєдєва віддав Путіну роль "батька нації"

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Міхалков виганятиме бісів з душ росіян

Рейтинг уряду Путіна сягнув історичного мінімуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: