В Узбекистані спростували заяву про смерть Карімова

В узбекського лідера був інсульт. 

Ввечері 2 вересня з'явилася суперечлива інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова у віці 78 років

Російська агенція "Інтерфакс" повідомила про його смерть із посиланням на офіційну заяву уряду країни. Новину  миттєво підхопили всі провідні ЗМІ. Утім, сайт уряду Узбекистану на той момент не працював.

Практично одразу  російська агенція РИА Новости поширила спростування даних про смерть Карімова, посилаючись  на уряд Ресупбліки. 

"До теперішнього часу інформація про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова не поширюється на жодних інформресурсах", - сказав журналістам представник Кабміну. 

Після цього агенція "Інтерфакс" анулювала новину про смерть лідера Узбекистану. 

"Новина з заголовком "Помер президент Узбекистану Іслам Карімов" вийшла в результаті технічного збою", - йдеться на сайті. 

Нагадаємо, вранці 1 вересня Кабінет міністрів Узбекистану повідомив, що Карімов перебуває в критичному стані після того, як був госпіталізований минулої суботи з інсультом.

Згодом агенція Reuters із посиланням на неназвані дипломатичні джерела повідомило про смерть Карімова

Ще 28 серпня низка ЗМІ повідомили про госпіталізацію президента Узбекистану Іслама Карімова. У понеділок, 29 серпня, зі слів дочки Карімова стало відомо, що у президента стався інсульт, і він перебуває в реанімації.

З часом мас-медіа почали поширювати інформацію про смерть президента країни, проте чиновники досі не підтверджували цю інформацію.

Інформагенство Reuters повідомило про смерть президента Узбекистану

Офіційного ж підтвердження цієї інформації досі немає. Дочка Карімова та влада країни підтверджували лише критичний стан здоров'я після інсульту президента. Прості узбеки продовжують бажати лідерові скоріше видужувати.

 

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: