Віце-президент США задрімав на бюджетному виступі Обами

Віце-президент США задрімав на бюджетному виступі Обами

Віце-президент США задрімав на бюджетному виступі Обами / Фото: Lenta.ru

Американців обурив відеоролик, на якому Джозеф Байден закрив очі під час виступу Барака Обами з приводу скорочення бюджетного дефіциту.

Віце-президент США Джозеф Байден, імовірно, заснув під час останнього виступу Барака Обами. Такий висновок багато зробили, подивившись фрагмент відеозапису з заходу, який опублікував у своєму блозі американський телеканал ABC.

Журналісти та політичні оглядачі розійшлися в думці щодо того, чи спить Байден чи ні. Одні стверджують, що віце-президент під впливом промови Обами явно став "клювати носом" і навіть задрімав. Причому їх обурює, що друга людина в державі дозволила собі подібну слабкість під час обговорення однієї з головних економічних завдань США – скорочення бюджетного дефіциту.

У той же час інші впевнені в компетентності 68-річного Байдена. На їхню думку, віце-президент закрив очі, щоб зосередиться на виступі свого начальника, або попросту на мить про щось задумався.

Коментарів від самого героя відеоролика поки не надходило. Зі свого боку колишній губернатор штату Арканзас, республіканець-консерватор Майк Хаккабі припустив, що Джо Байден прикрив очі, щоб помолитися про реалізацію президентського плану.

Барак Обама представив свій план по скороченню бюджетного дефіциту ввечері в середу, 13 квітня. Виступ глави держави в університеті імені Джорджа Вашингтона тривав 44 хвилини.

Читайте також:

Віце-президент США образив свій народ, бо лаявся "як Путін"

Байден нецензурно привітав Обаму з підписанням закону

Байден порадив Саакашвілі "слухатися маму"


Віце-президент США задрімав на бюджетному виступі Обами

Віце-президент США задрімав на бюджетному виступі Обами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
"Український" скандал у Вашингтоні
Наступна публікація