Війська Асада та РФ протягом жовтня вбили 75 мирних мешканців в Ідлібі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Було завдано 3557 артилерійських ударів.

Під час атак армії режиму Асада, проіранських угруповань та Росії на населені пункти в Ідлібскій зоні деескалації на північному заході Сирії в жовтні загинули 75 мирних жителів, серед них 13 дітей.

Про це повідомляють представники Управління цивільної оборони Ідліб ("Білі каски"), передає Анадолу.

Протягом жовтня режим Асада, проіранські найманці та Росія завдали 3557 артилерійських, ракетних і близько 300 авіаударів по зоні деескалації. В результаті загинули 75 мирних жителів, з них 13 дітей і 10 жінок. 162 людини отримали поранення, зокрема 32 дитини і 36 жінок.

Під час наземних і повітряних ударів режиму Асада та Росії в жовтні також загинули два представника Управління цивільної оборони.

За даними ООН, внаслідок збройного конфлікту в Сирії, котрий триває вже більше восьми років, загинули сотні тисяч людей, а близько 13 мільйонів громадян цієї країни стали біженцями або внутрішніми переселенцями.

Відео На виставці про сирійську війну Міноборони Росії показало заборонені касетні бомби

Організація Conflict Intelligence Team звернула увагу на касетні бомби, показані Міністерством оборони Росії на виставці у парку "Патріот" у Московській області. Ці боєприпаси заборонені Дублінською конвенцією, яку Росія ратифікувати відмовилась. Однак використання касетних бомб Росія постійно заперечує.  

На виставці про сирійську війну Міноборони Росії показало заборонені касетні бомби

Залиште свій коментар

Вибір редакції