Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік Кардашян оголосив про свою участь у виборах президента США

Каньє Вест прагне позиціонувати себе успішним чорношкірим американцем.

Американський репер і чоловік Кім Кардашян Каньє Вест збирається балотуватися у президенти США на виборах 2024 року.

Відповідну заяву він зробив під час щорічного фестивалю Fast Company Innovation у Нью-Йорку, повідомляє Hollywood Reporter.

"Коли я балотуватимусь у президенти в 2024 році", - сказав він на заході, перш ніж його перервав сміх одного із присутніх. "Чому ви смієтесь? Ми створили б стільки робочих місць! Я не збираюся бігати, я буду ходити. Коли ви бачите заголовки, які говорять про те, що Каньє божевільний - кожен третій афроамериканець у в'язниці, а всі знаменитості - у в'язниці також тому, що вони нічого не можуть сказати, вони не мають думки, вони бояться".

Артист також заявив, що розглядає можливість змінити своє ім'я на "християнський геній-мільярдер Каньє Вест". "Коли люди кажуть, що це безглуздо називати себе мільярдером, я кажу, що я можу юридично змінити своє ім'я на Християнський геній-мільярдер Каньє Вест протягом року", - сказав він.

Він додав, що у США не хочуть бачити чорношкірих економічно успішними. Як приклад він навів свої статки виданню Forbes в розмірі 890 мільйонів доларів, але його так і не назвали мільярдером. "Вони не хочуть, щоб ми знали, що можемо купувати землю. Вони не хочуть, щоб ми мали 100-відсоткове право власності", - заявив Каньє Вест.

Залиште свій коментар

Вибір редакції