Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Військові літаки США ремонтували підробками з Китаю

Сенат США виявив, що на американських військових літаках були встановлені контрафактні китайські комплектуючі.

Комітет сенату США зі збройних сил виявив десятки контрафактних комплектуючих з Китаю, встановлених на американських військово-транспортних літаках.

Зокрема, контрафактні електронні прилади були виявлені в літаку C-130J "Геркулес" і С-27 Spartan виробництва компанії Lockheed Martin, а також Р-8 "Посейдон" компанії Boeing. Деякі з них були задіяні в афганській місії.

"В електронних приладах, вироблених компаніями Raytheon Компанія L-3 Communications і Boeing, були використані комплектуючі, ймовірно, китайського виробництва", - йдеться в заяві сенатського комітету зі збройних сил.

За словами представника комітету - сенатора Карла Левіна, поки використання контрафактних комплектуючих не призвело до авіакатастроф або неполадок, які б загрожували життю льотчиків.

Однак комітетом зафіксовано низку випадків, коли подібні ситуації могли статися.

Тим часом Служба кримінальних розслідувань Пентагону розпочала серію перевірок фактів установки контрафактних запчастин на обладнання військово-транспортних літаків армії США.

Зазначимо, що подібні випадки фіксуються вже не вперше. Так, минулого року було виявлено, що на безпілотних літальних апаратах MQ-1 Predator, що активно застосовується ВПС США в Афганістані та Іраку, встановлений піратський софт з обрізаною функціональністю.

Влада США зараз розглядає варіанти боротьби з підробленими комплектуючими. За словами Левіна, підрядників можуть зобов'язати сплачувати заміну контрафактних запчастин на оригінальні.

Читайте також:

США розпочали "польові" випробування винищувача п'ятого покоління (відео)

Безпілотниками ВПС США управляє піратський софт

У США закінчилися гроші на війни

Китайці створили "дешевого вбивцю" МіГ-29 на основі російських двигунів

Залиште свій коментар

Вибір редакції