Президент Естонії пожалівся, що за часів СРСР не було навіть ресторанів

Дата публікації
Перегляди
1107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Президент Естонії пожалівся, що за часів СРСР не було навіть ресторанів

Тоомас Хендрік Ільвес

Тоомас Хендрік Ільвес сказав в інтерв'ю західним ЗМІ, що за часів СРСР у Східній Європі не було ресторанів. Його прес-секретар потім назвав це "жартом".

Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес шокував своїх співгромадян та західних журналістів, коли заявив, що за часів СРСР у Східній Європі не було навіть ресторанів.

В інтерв'ю газеті The Guardian Ільвес сказав, що нинішні успіхи Естонії наприкінці минулого століття були обумовлені переходом з планової економіки на ринкову.

За його словами, "так само, як і в решті Східній Європі, в комуністичний час тут не було жодного обслуговуючого сектора. Тут не було ресторанів. Не було вибору. Це все мало змінитися".

Після численних заяв коментаторів, що ресторани в Естонії не тільки були, але і якість обслуговування та харчування в них були на високому рівні, була змушена виступити із заявою прес-служба президента.

Його прес-секретар Тоомас Сілдам запевнив, що Ільвес "просто пожартував".

Сілдам, зокрема, процитував останнє інтерв'ю Ільвеса газеті Helsingin Sanomat, в якому президент Естонії сказав: "Багато чого з мого гумору засноване на мові, і люди часто не розуміють моїх жартів".

Читайте також:

Латвію запропонували продати Росії за 20 мільярдів

Міністр економіки Японії звільнився через дурний жарт

Президент Естонії вшанував пам'ять ворогів Червоної армії

Генпрокурор Литви наїхав на пішохода і одразу подав у відставку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1107
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація