Вперше в історії Танзанії пост президента зайняла жінка

Вперше в історії Танзанії пост президента зайняла жінка

Фото: Associated Press

Джон Магуфулі, який заперечував поширення COVID-19, помер у віці 61 року.

Жінка вперше в історії стала президенткою Танзанії. До присяги було приведено Самію Хасан Сулуху, яка раніше була віце-президенткою.

Про це в п'ятницю, 19 березня, повідомляють місцеві ЗМІ.

"Я, Самія Хасан Сулуху, обіцяю бути чесною, виконувати і захищати Конституцію Танзанії", - сказала вона під час складання президентської присяги.

Нагадаємо, що 17 березня президент Танзанії Джон Магуфулі, який заперечував поширення COVID-19, помер у віці 61 року. Останні два тижні голова держави не з'являвся на публіці. 

Магуфулі неодноразово заперечував поширення коронавірусу в Танзанії, а також безпідставно переконував у небезпеці COVID-вакцин, пропонуючи громадянам молитися і "вдихати трав'яний пар".

Нагадаємо, що Танзанія не оновлювала даних щодо кількості випадків COVID-19 від початку травня. Увесь цей час лідер країни запевняв у перемозі молитви над коронавірусом. У зв'язку із цим офіційна кількість заражених громадян досі становить всього 509. Водночас жителі повідомляють про те, що "багато людей захворіли через проблеми з диханням, а в лікарнях спостерігається зростання числа пацієнтів з "пневмонією".

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус раніше зазначав, що у низці країн виявляли коронавірус в мандрівників з Танзанії. Очільник ВООЗ називав ситуацію в африканській державі "дуже тривожною" і закликав Магуфулі до "рішучих заходів". 

Новини світу: президент Танзанії, який заперечував небезпеку коронавірусу, помер

Новини світу: президент Танзанії, який заперечував небезпеку коронавірусу, помер

Повʼязані теми:

Наступна публікація