Євросоюз створив власний Антитерористичний центр

Організація має убезпечити континент від зазіхань екстремістів.

ЄС створює новий Антитерористичний центр. Він працюватиме на базі Європолу – установи з правопорядку Євросоюзу, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Новий центр буде вирішувати питання боротьби проти іноземних бойовиків, незаконного обігу вогнепальної зброї та фінансування тероризму.

Рішення оголосили в день після того, як у мережі з'явилося відео з бойовиками, що, ймовірно, брали участь у терактах у Парижі. Ролик розмістили на одному з ресурсів "Ісламської держави". На ньому джихадисти відтинають голови або розстрілюють полонених перед камерою.

На відео вже відреагував президент Франції Франсуа Олланд. За його словами, кадри не залякають країну в боротьбі з тероризмом.

Два місяці тому в Парижі сталася серія терактів. У них загалом загинули 130 людей. Дев'ятьох бойовиків французька поліція вбила. Іще двоє зараз у розшуку.

ЄС запускає антитерористичний центр

Він працюватиме на базі Європолу, установи з правопорядку Євросоюзу. Новий центр займатись питаннями боротьби проти іноземних бойовиків, незаконного обігу вогнепальної зброї та фінансування тероризму. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: