Перейти до змісту
Фарерські острови закриють для туристів

Фарерські острови закриють для туристів

Фарерські острови закриють для туристів 26-27 квітня для прибирання.

В останній вікенд квітня головні пам’ятки Фарерських островів закриють для туристів. Про це повідомляється на офіційному сайті острова.

Виняток зроблять для волонтерів, готових допомогти місцевим жителям у підтриманні чистоти на островах. 

Організатори пропонують волонтерам безкоштовне проживання та харчування протягом трьох днів. Для участі треба було зареєструватися на сайті та купити квитки на літак. Наразі вільні місця для команди волонтерів закінчилися. 

Фарерські острови
escapismmagazine.com

Протягом акції волонтери під керівництвом місцевих жителів створюватимуть пішохідні доріжки, будуватимуть оглядові майданчики, які допоможуть зберегти природу й пташині резервати, а також встановлюватимуть дорожні покажчики.

Фарерські острови - група островів на півночі Атлантичного океану між Шотландією, Норвегією та Ісландією. Вони є автономним районом Королівства Данії від 1948 року. Відокремлені один від одного глибокими і вузькими фіордами. Острови мають вулканічне походження. 

Нагадаємо, туристична компанія шукає двох мандрівників для навколосвітньої подорожі.  

Відео Фотограф з Угорщини знімає акробата, що гуляє на архітектурних пам'ятках

Щоразу балансер одягнутий у чорний костюм, а в руках тримає такого ж кольору парасольку. Цього разу він крокував оглядовим колесом в Дебрецені. Атракціон - 45 метрів заввишки. Хто цей загадковий акробат, митець не розповідає. 

Фотограф з Угорщини знімає акробата, що гуляє на архітектурних пам'ятках

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин