Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
200-річний презерватив продали за неймовірну ціну

Давній презерватив купив житель Амстердама на онлайн-аукціоні.

Презерватив, який був зроблений близько 200 років тому був проданий всього за 662 долари. Про це повідомляє видання Mirror.

Як відомо, цей презерватив використовувався ще в XVIII-XIX столітті, а виготовлений він з овечого кишечника.

Раритетний презерватив продали за 662 долари на онлайн-аукціоні. Подібні вироби знайти зараз практично неможливо, зберігаються вони тільки в музеях.

Середньовічні засоби раніше виготовляли з кишок овець, свиней, телят і кіз.

Це вважалося дуже дорогим задоволенням, дозволити їх собі могли тільки заможні люди. Після появи в ХІХ столітті гумових презервативів - пристосування з овечої кишки перестали використовуватися.

200-літні презервативи_1
Catawiki - Marco van Kampen

На аукціоні, який організував Catawiki, ціна на древній презерватив піднялася більш ніж у два рази від його оціночної вартості, що зробило його найдорожчим презервативом у світі.

"Стародавній презерватив із овечих кишок дійсно вражає. Крім того, такий "артефакт" показує нашу історію і те, як ми розвинулися протягом стількох років", - прокоментували в Catawiki.

Як стало відомо, презерватив був знайдений у Франції, і він вважається найдовшим - 19 см, як правило, раніше збережені презервативи були в довжину не більше 15 см.

"У підсумку, презерватив купив житель Амстердама. Те, що ця людина буде робити з презервативом далі - ще невідомо", - додали в онлайн-аукціоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції