Американець відрізав собі руку, яка застрягла в печі

Американець відрізав собі руку, яка застрягла в печі

Ампутована рука. Ілюстрація

Чоловік три дні просидів у підвалі з рукою, що застрягла в печі. Щоб не допустити поширення гангрени і звільнитися з пастки він ампутував собі кінцівку.

31-річний американець три дні просидів у власному підвалі – його рука застрягла в печі. Коли кінцівка почала гноїтися, чоловік вирішив звільнитися з пастки, і ампутував собі руку до плеча.

Інцидент стався, коли мешканець міста Вест-Хартфорд (Коннектикут) Джонатан Метц змінював бойлери в підвалі. Через не встановлені поки що причини під час зміни бойлерів обвалилася частина печі. Ліва рука Метца виявилася, таким чином, в пастці.

Провівши у підвалі три дні, Метц спорудив щось на зразок джгута, перетягнувши їм ліву руку біля плеча і почав ампутацію. Йому практично вдалося здійснити операцію, проте він все одно не зміг звільнитися.

Першими на сполох забили друзі молодої людини, оскільки він більше трьох днів не відповідав на дзвінки. Вони зателефонували до поліції. Рятувальники знайшли Метца, коли він марив у підвалі. Пожежникам довелося розбирати піч. Як тільки його звільнили, застрягла рука "відвалилася сама, так як вже була інфікована і тканина відмерла", розповів хірург місцевого госпіталю Скотт Еллнер.

За словами лікарів, виконана собі самому ампутація врятувала Метцу життя. Таким чином він запобіг поширенню гангрени по всьому тілу.

"Ймовірно, він не зміг перерізати якийсь нерв, що й завадило йому завершити ампутацію", - зазначив Еллнер. "Він поперемінно то втрачав свідомість, то приходив до тями", - описав його стан хірург.

Поки що неясно, чим саме Метц відрізав собі руку. У той момент, коли в підвал прийшли рятувальники, Метц марив. Всі ці три дні американець харчувався водою, яка витікає з печі. За словами експертів, якби його виявили пізніше, можливо, він був би вже мертвий.

"Я раніше ніколи не бачив нікого, хто зміг би вчинити щось подібне", - сказав Еллнер. "Його приклад надихає мене не тільки як лікаря, але і як людини", - підсумував хірург.

Зараз стан Метца важкий, але стабільний, прогнози сприятливі. Незабаром йому буде проведена ще одна операція, щоб підготувати кінцівку до протезу. "Ми йому сказали, що він зможе займатися всім тим, що робив раніше: спортом, столярством, працювати", - сказав Еллнер.

Читайте також:

Під час падіння з 8-го поверху хлопчик вижив, зачепившись вухами за решітку

Дівчинку, яка провалилася під кригу, півгодини зубами утримував п'ятирічний брат

Австралійська пенсіонерка відбилася від акули кулаками

Ужалений бджолою поляк прокинувся у труні

Повʼязані теми:

Наступна публікація