Кортні Лав показала шокуючі фотографії

Кортні Лав виклала на своїй сторінці в Інтернеті серію шокуючих знімків, зроблених на пару із трансексуальною моделлю Амандою Лепор.

 Епатажна Кортні Лав не була б Кортні Лав, якби час від часу не влаштовувала б який-небудь провокаційний демарш. Днями, наприклад, скандальна рокерша виклала на своїй сторінці в Facebook серію знімків з собою, коханою, які цілком підходять під розряд шокуючих.

Деякі з них репортери навіть відредагували перед тим, як опублікувати - "з міркувань хорошого смаку".

Фотосесія зроблена із трансексуальною моделлю Амандою Лепор. Зауважимо, знімкам, судячи з усього, кілька років: на них не видно татуювань, зроблених співачкою останнім часом.

Нагадаємо, нещодавно Кортні Лав повідомила журналістам, що у неї був роман з чоловіком Гвен Стефані Гевіном Россдейлом - причому Гевін вже був одружений із Гвен. За словами Кортні, в 90-их роках вона переспала із зіркою модельного бізнесу Кейт Мосс.

"Ми з Кейт були коханками, - сказала Кортні. - Я пам'ятаю, як ми перший раз опинились в одному ліжку. Це трапилося в Мілані. У той час Кейт практично не вживала наркотики, все трапилося само собою. Це була прекрасна ніч, було весело".

Читайте також:

Кортні Лав спала з чоловіком Гвен Стефані

Кортні Лав висадила черепаху собі на голову

На капризну Кортні Лав подали до суду

Повʼязані теми:

Наступна публікація