Кортні Лав спала з чоловіком Гвен Стефані

Співачка Кортні Лав зізналась, що зустрічалась і спала із Гевіном Россдейлом, коли він вже був одружений із Гвен Стефані.

Кортні Лав повідомила журналістам, що у неї був роман з чоловіком Гвен Стефані Гевіном Россдейлом - причому Гевін вже був одружений із Гвен.

Сенсаційне зізнання співачка зробила під час радіоінтерв'ю Говарду Стерну. За словами Кортні, вони з Гевіном зустрічалися 8 місяців, і це був гарний час.

За словами співачки, вона зблизилася з Россдейлом тому, що він був схожий на її колишнього чоловіка Курта Кобейна

"На мене вже вилили стільки лайна через це, тому що Гевін звучить так само, як Курт, - відверто сказала Кортні. - Але, чувак, в молодості він був просто Адоніс! І був такий хороший в ліжку ... може бути, це Гвен його всьому навчила, не знаю".

Тут Стерн і уточнив: Кортні і Гевін зустрічалися, коли він вже був одружений зі Стефані?

"Так, - відповіла співачка. - І вона знала про це. І ще кілька людей. Ми не тиснули один на одного - ми просто дуже подобалися один одному, і все".

Приємний сюрприз, що й казати. Поки що ні Гвен, ні Гевін ніяк не коментують ситуацію. Однак західна преса нагадує, що це вже не перший секс-скандал Россдейла: у 2004 році завдяки результатами ДНК-тесту з'ясувалося, що у хлопця є таємна дитина від британської моделі Дейзі Лоєв - правда, зачата ще до шлюбу зі Стефані в 2002 році. Гвен тоді говорила, що "повністю розчавлена". 

Читайте також:

Роман Абрамович позичив Гвен Стефані яхту та гелікоптер

Гвен Стефані показала дітей папараці

Гвен Стефані розлучається з чоловіком через постійні зради

Повʼязані теми:

Наступна публікація